AKTUALNOŚCI

11.09.2011r Senator wśród wędkarzy

 

 Zawody wędkarskie

Zawody wędkarskie2

11 września br. nad rosnowskim jeziorem odbyły się zawody oraz festyn wędkarski pn. „PUCHAR BABIEGO LATA”, który obejmował: otwarte Mistrzostwa Koszalina w wędkarstwie spławikowym, spinningowym i gruntowym, drużynowe zawody spławikowe „WĘDKOWANIE NA EKRANIE” o Puchar Prezesa Koszalińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Przylesie” oraz Prezesa Telewizji Kablowej „MAX” Koszalin., otwarte zawody spławikowe dla dzieci i młodzieży pn. „KOSZALIŃSKA ZŁOTA RYBKA” organizowane z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Rozegrano również I Gruntowy Maraton Wędkarski klasyfikowany jako Gruntowe Mistrzostwa Powiatu o „Puchar Starosty Powiatu Koszalińskiego”.  
Organizatorem Festynu „Puchar Babiego Lata” jest koło wędkarskie „Przylesie” oraz Zachodniopomorski Wędkarski Klub Sportowy „Jurmen” z prezesem Jerzym  Makara na czele.
Festyn odbył się pod patronatem Przewodniczącego Komisji Ustawodawczej Senatu RP – dr Piotra Zientarskiego, który również ufundował puchary dla zawodników. Senator już kolejny raz uczestniczy w imprezie organizowanej przez  wędkarzy. Można śmiało powiedzieć, iż już tradycją stały się wizyty Senatora na zwodach wędkarskich organizowanych w naszym regionie.


 

Załaczniki:

Kim jestem?

 

Piotr Benedykt Zientarski
Senator Rzeczpospolitej Polskiej

Email:
biuro@zientarski.pl

Spotkasz mnie w biurze
Koszalin
Dworcowa 10/3,
tel. (94) 317 03 00
Szczecinek
Plac Wolności 6
www.zientarski.pl, email. biuro@zientarski.pl, tel/fax. (94) 317 03 00