AKTUALNOŚCI

22 września br

 

 po1

po2

Do Koszalina przybyli samorządowcy z Koszalina, powiatu koszalińskiego, szczecineckiego i sławieńskiego, którzy publicznie poparli Senatora Piotra Zientarskiego.
To uroczyste spotkanie odbyło się w hotelu Gromada w obecności mediów i zaproszonych gości. Trzynastu samorządowców, którzy uroczyście poparli Senatora  to: wicemarszałek województwa zachodniopomorskiego Andrzej Jakubowski, prezydent Koszalina Piotr Jedliński i przewodniczący Rady Miejskiej w Koszalinie Władysław Husejko, starosta koszaliński Roman Szewczyk i przewodniczący Rady Powiatu Koszalińskiego Dariusz Kalinowski, burmistrz Szczecinka Jerzy Hardie - Douglas, starosta szczecinecki
Krzysztof Lis, burmistrz Sławna Krzysztof Frankenstein, wójt Sławna Ryszard Stachowiak, wójt Grzmiącej Krzysztof Sysko, burmistrz Polanowa Grzegorz Lipski, zastępca burmistrza Białego Boru Paweł Mikołajewski, zastępca wójta Mielna Adam Klecha.
Wszyscy Ci zacni goście bardzo ciepło wyrażali się o Senatorze, chwaląc Go jako polityka i człowieka, który interesuje się sprawami regionu i na którego zawsze można liczyć.
Przybyli samorządowcy, są z terenów, które tworzą okręg nr 100, z którego Piotr Zientarski ponownie ubiega się o mandat Senatora RP.
Nie byli to wszyscy włodarze z regionów, ale na spotkanie nie mogli dotrzeć m.in. popierający Senatora: starosta sławieński Wojciech Wiśniowski oraz burmistrz Darłowa Arkadiusz Klimowicz.


 

Załaczniki:

Kim jestem?

 

Piotr Benedykt Zientarski
Senator Rzeczpospolitej Polskiej

Email:
biuro@zientarski.pl

Spotkasz mnie w biurze
Koszalin
Dworcowa 10/3,
tel. (94) 317 03 00
Szczecinek
Plac Wolności 6
www.zientarski.pl, email. biuro@zientarski.pl, tel/fax. (94) 317 03 00