AKTUALNOŚCI

Nowa Dyrektor Biura Senatorskiego

 

Lutowe spotkanie członków Koła Śródmieście koszalińskiej PO (13.02.2012 r.) stało się znakomitą okazją do oficjalnego wręczenia legitymacji służbowej Nowej Dyrektor Biura Senatorskiego w Koszalinie – Pani mgr Bożenie Kaczmarek.

Składając Pani Dyrektor szczere gratulacje i życzenia sukcesów na nowej ścieżce zawodowej, podkreśliłem jak ważna jest rola osoby, która łączy i jednoczy, a jednocześnie potrafi świetnie organizować pracę biura. Udowodniła to zresztą już w trakcie ostatniej kampanii parlamentarnej.

Pani Bożena Kaczmarek jest doświadczoną polonistką, uczyła w szkolnictwie zawodowym, pracowała także w Bałtyckiej Wyższej Szkole Humanistycznej. Szczególnym wyrazem uznania – świadczącym nie tylko o docenieniu jej wiedzy, ale również umiejętności pedagogicznych – było przyznanie jej tytułu "Belfer na szóstkę" w pierwszej edycji plebiscytu "Głosu Pomorza".

Ważną cechą Pani Bożeny Kaczmarek jest umiejętność współdziałania z zespołem, często wolontariuszy. Świetnie znajduje wspólny język z osobami w różnym wieku, często bardzo młodymi, pochodzącymi z różnych środowisk. Pani Bożena jest również członkiem Rady Artystycznej Stowarzyszenia Teatr Propozycji "Dialog" i z wielkim powodzeniem bierze udział w licznych spektaklach tego teatru.

Tego dnia na ręce Pani Dyrektor złożono wiele życzeń powodzenia w nowej pracy zawodowej, uznania i docenienia oraz szczęścia w życiu osobistym. Do tych wszystkich życzeń dołączam się osobiście wraz z członkami Koła Śródmieście!

Przypominam, że Biuro Senatorskie jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.

Adres biura:
ul. Dworcowa 10/3, 75-201 Koszalin
Tel./fax. 094 317 03 00
biuro@zientarski.pl


 

Kim jestem?

 

Piotr Benedykt Zientarski
Senator Rzeczpospolitej Polskiej

Email:
biuro@zientarski.pl

Spotkasz mnie w biurze
Koszalin
Dworcowa 10/3,
tel. (94) 317 03 00
Szczecinek
Plac Wolności 6
www.zientarski.pl, email. biuro@zientarski.pl, tel/fax. (94) 317 03 00