AKTUALNOŚCI

Od festynów po jubileusze - Sobota Samorządowców obfitowała w wydarzenia

 

W gminie Postomino było sportowo i uroczyście. Na stadionie sportowym Senator miał okazję wręczyć pierwsze medale uczestnikom Mityngu Lekkoatletycznego, który towarzyszył Mistrzostwom Polski w biegu na 10000metrów.

 

Tam wręczył także ufundowaną nagrodę dla najsympatyczniejszej Zofii  uczestniczce festynu Zochy-Eko Gospochy – piękne filiżanki odebrała Teresa Rysztak  - prezes stowarzyszenia.

Punktualnie o  godzinie  14.00 w obecności  znakomitych gości i władz gminy Postomino  otwarto drogę dojazdową do remizy strażackiej w Chudaczewie.Wydarzeniu temu towarzyszyły zawody strażackie odbywające się w ramach projektu Polsko –Niemiecka integracja strażaków.

Polskie Lasy Państwowe świętują w tym roku 90 lecie. W ramach obchodów jubileuszowych w Polanowie na Świętej Górze odbył się piknik rodzinny.

W tym roku chór Dominanta działający przy Zespole Szkół w Mścicach obchodzi Jubileusz 25-lecia. Z tej okazji w CK 105 odbył się Koncert Jubileuszowy podczas którego senator wręczył list gratulacyjny i pamiątkową statuetkę z logo Senatu RP.


 

Załaczniki:

Kim jestem?

 

Piotr Benedykt Zientarski
Senator Rzeczpospolitej Polskiej

Email:
biuro@zientarski.pl

Spotkasz mnie w biurze
Koszalin
Dworcowa 10/3,
tel. (94) 317 03 00
Szczecinek
Plac Wolności 6
www.zientarski.pl, email. biuro@zientarski.pl, tel/fax. (94) 317 03 00