Senator Piotr B. Zientarski w Brześciu

2011-09-06

 

Senator Piotr B. Zienatarski wziął udział w festynie na rzecz kościoła w Brzesciu.

czytaj więcej

 

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego w Koszalinie 30.08.2011

2011-09-05

 


30 sierpnia br. Senator Piotr Zientarski spotkał się z Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Barbarą Kudrycką, która przybyła do nas, by otworzyć Campus Akademicki w Łazach.
Podczas rozmowy omawiano sprawy szkolnictwa wyższego na terenie naszego regionu, do których Senator przykłada szczególną wagę.

Po spotkaniu Senator P. Zientarski otworzył i prowadził konferencję prasową z udziałem Pani Minister. W jej trakcie p. Minister mówiła m.in. o Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koszalinie, sprawach i problemach studentów, bieżącej pracy ministerstwa oraz o najbliższych planach na przyszłość. Pytana przez dziennikarzy o niedawną kontrolę w Politechnice Koszalińskiej wyjaśniła, iż w jej trakcie stwierdzono 13 nieprawidłowości o charakterze formalno-prawnym.


Mówiono też o nowościach, które wejdą w życie od nowego roku akademickiego, między innymi o monitorowaniu losów absolwentów oraz systemie oceny wykładowców przez studentów.

czytaj więcej

 

Święto Plonów Barwice 27.08.2011

2011-08-29

 

Senator Piotr B. Zientarski dnia 27.08.2011 wziął udział w Święcie Plonów Gminy Barwice. Podczas uroczystości dożynkowej przywitał licznie zgromadzonych i podziękował rolnikom za ich ciężką całoroczną pracę. Senator rozmawiał z sołtysami o trudach życia codziennego.

 

czytaj więcej

 

27.08.2011 DARZ BÓR

2011-08-28

27.08.2011 Senator RP Piotr B. Zientarski przywitał licznie zgromadzonych uczestników XI Euroregionalnego Spotkania Łowieckiego „ Darz Bór” w Połczynie-Zdroju,podkreślając iż sprawy ochrony środowiska lasu i łowiectw są jemu znane i bardzo bliskie.

 

czytaj więcej

 

26.08.2011

2011-08-27

Senator w Sławnie podczas udzielania porad prawnych jako dr nauk prawnych

Zespół muzyczny z Warszkowa i Senator Zientarski

Senator opowiada o swojej roli w Senacie RP jako Przewodniczący senackiej Komisji Ustawodawczej

Piotr Benedykt Zientarski udziela porady prawnej , dyżur Senatorsko-Prawny w Dobiesławcu

 

26.08.2011 Senator RP Piotr B. Zientarski odwiedził Sławno, Warszkowo i Dobiesławiec w czasie tych wizyt rozmawiał z mieszkańcami o problemach życia codziennego i udzielał porad prawnych. W Warszkowie z ogromnym zainteresowaniem obejrzał występ miejscowego chóru z kapelą . W Sławnie podczas festynu rozmawiał z mieszkańcami o ich problemach . W Dobiesławcu Senator Zientarski uczestniczył w Mszy Świętej odpustowej.

czytaj więcej

 

Mecz sympatyków Senatora Piotra B. Zientarskiego 26.08.2011

2011-08-27

 

 

 

 Fenomenalny piłkarz pseudonim ''CHUDY'' zdobywca 3 bramek .....

 

26.08.2011 nastąpiło otwarcie boiska „ORLIK” w Jamnie. Z tej okazji sympatycy Senatora Piotra B. Zientarskiego , drużyna o nazwie SENATORSBOYS rozegrała mecz piłkarski.

 

czytaj więcej

 

Parafiada w Polanowie 21.08.2011

2011-08-26

Po Mielnie , Sarbinowie i Bobolicach Senator Piotr B. Zientarski wziął udział w kolejnej parafiadzie w Polanowie. Bezpośredni kontakt z ludźmi sprawia Senatorowi szczególną radość. W takich chwilach wielu ujawnia swoje pasje i talenty. Senator po raz pierwszy publicznie zaśpiewał piosenkę Stachurskiego pt. „Zostańmy razem” i tym samym ujawnił swoją wielką pasję do muzyki. Podczas parafiady odbyła się licytacja. Senator wystawił pióro, które wylicytowano na 600zł. Pieniądze zostały przekazane miejscowemu kościołowi. Szczególną atmosferę uwieczniła wspólnie zaśpiewana „Barka” ulubiona pieśń papieża Jana Pawła II.

czytaj więcej

 

Otwarcie stadionu MKS DARŁOVIA Darłowo

2011-08-26

Dnia 21.08.2011 zwolennicy rozwoju kultury sportowej wśród społeczeństwa Senator Piotr B. Zientarski wraz z Ministrem Stanisławem Gawłowskim wzięli udział w otwarciu stadionu Darłovia Darłowo. Na nowo otwartym stadionie pierwszy mecz rozegrała drużyna Darłovia Darłowo z drużyną Wielim Szczecinek. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla gospodarzy.

czytaj więcej

 

Senator Piotr B. Zientarski i wolontariusze

2011-08-25

Senator Piotr B. Zientarski wraz z grupą wolontariuszy aktywnie kibicował najlepszym zawodnikom wagi ciężkiej polskiego MMA podczas „Wieczoru Mistrzów”, który odbył się dnia 20.08.2011 w koszalińskim amfiteatrze.

czytaj więcej

 

Wsparcie dla Lokalnych Grup Rybackich

2011-08-08

Senator Piotr Zientarski uczestniczył w uroczystości podpisania umów z przedstawicielami Lokalnych Grup Rybackich z terenu całej Polski dot. warunków i sposobu realizacji lokalnych strategii rozwoju obszarów rybackich w ramach programu operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013”...

czytaj więcej

 

Wywiad z Senatorem

2011-08-03

Z dr. Piotrem Benedyktem Zientarskim, Senatorem RP, Przewodniczącym senackiej Komisji Ustawodawczej rozmawia Krzysztof Szpakiewicz

czytaj więcej

 

Senator na parafiadzie w Gminie Mielno

2011-08-02

Senator Piotr Zientarski uczestniczył w Parafiadzie w Unieściu. Organizatorem imprezy była Rada Sołecka, przy wsparciu Wójt Mielna p. Olgi Roszak – Pezała oraz zaangażowaniu mieszkańców Unieścia. To właśnie oni przygotowali wspaniałe stoiska z domowymi wypiekami, karkówką z grilla, pierogami, rybami i innymi smakołykami. Środki pozyskane podczas trwania imprezy zostaną przekazane na cele parafii pw. Matki Bożej Gwiazdy Morza w Unieściu oraz chore dzieci z terenu parafii.

czytaj więcej

 

Spotkanie z Marszałkiem Sejmu RP Grzegorzem Schetyną

2011-07-23

Senator Piotr Zientarski brał udział w spotkaniu z Marszałkiem Sejmu RP Grzegorzem Schetyną, który odwiedził Koszalin z okazji 20. Festiwalu Kultury Ukraińskiej.

Wieczorem w koszalińskiej bibliotece publicznej Marszałek spotkał się z...

czytaj więcej

 

Najnowocześniejsza stacja uzdatniania wody na Pomorzu.

2011-06-29

senator Piotr Zientarski...

czytaj więcej

 

Deklaracja poparcia dla narodu irańskiego

2011-06-27

8 kwietnia(piątek) żołnierze iraccy zaatakowali z użyciem czołgów i karabinów maszynowych osadę irańskich Ludowych Mudżahedinów na północy od Bagdadu. Po ataku w osadzie odnotowano 35 przypadków śmiertelnych i ponad 350 rannych w ciężkim stanie. Siły okupacyjne zablokowały dostęp do udzielenia pomocy medycznej rannym w wyniku oblężenia. Wyrządzone szkody materialne oszacowano na 10 mln euro.

czytaj więcej

 

Byliśmy w Gdańsku - 10-lecie PO

2011-06-15

Nie mogło zabraknąć na tym wydarzeniu członków Platformy z naszego regionu. Punktualnie o 600 wyruszyły z Koszalina w stronę Trójmiasta cztery autokary pełne członków z naszego regionu - w tym oczywiście i z koła Śródmieście na czele z jego Przewodniczącym Senatorem Piotrem Zientarskim.

Na miejsce dotarliśmy przed godz. 1200, Gdańsk przywitał nas piękna pogodą i ...

czytaj więcej

 

Kim jestem?

 

Piotr Benedykt Zientarski
Senator Rzeczpospolitej Polskiej

Email:
biuro@zientarski.pl

Spotkasz mnie w biurze
Koszalin
Dworcowa 10/3,
tel. (94) 317 03 00
Szczecinek
Plac Wolności 6

www.zientarski.pl, email. biuro@zientarski.pl, tel/fax. (94) 317 03 00