List od Prezydenta Miasta Koszalina Mirosława Mikietyńskiego

2011-03-29

Prezydent Miasta Koszalina Mirosław Mikietyński skierował list do Senatora RP Piotra Zientarskiego w sprawie połączenia kolejowego pomiędzy Koszalinem a Warszawą.

Mając na uwadze fakt, iż sytuacja na którą wskazuje Prezydent Koszalina ma doniosłe znaczenie dla naszego regionu, w najbliższym czasie Senator Piotr Zientarski podejmie działania zmierzające do rozwiązania przedmiotowego problemu.

czytaj więcej

 

Komunikat posła Adama Szejnfelda

2011-03-29

Komunikat posła Adama Szejnfelda Rzecznika ds. Gospodarki Gabinetu Cieni PO 28 grudnia 2006 r.

Władza ludziom, ludzie sobie

czyli co PiS wraz koalicjantami zrealizowali w zakresie finansów, gospodarki i przedsiębiorczości w 2006 roku dla ludzi, a co ludzie zrealizowali sami dla siebie.

czytaj więcej

 

Życzenia świąteczne

2011-03-29

Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia pełnych wiary, nadziei i milości wśród rodziny i przjaciół oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku życzy

Senator Piotr Zientarski

czytaj więcej

 

Polonijny Klub Studenta

2011-03-29

 

Błękitny Marsz

2011-03-29

Dnia 7 października w samo południe rozpocznie się BŁĘKITNY MARSZ organizowany przez Platformę Obywatelską.

Nasz BŁĘKITNY MARSZ ma przypomnieć rządzącym Polską, że to poprawa bytu obywateli powinna być najważniejszym celem każdego rządu i każdej władzy.

czytaj więcej

 

Uchwała potępiająca "korupcje parlamentarną"

2011-03-29

Senatorowie PO złożyli projekt uchwały potępiającej "korupcje parlamentarną"


Wobec ujawnionych faktów korupcji politycznej związanej z próbami utworzenia większości parlamentarnej, Senat RP stanowczo potępia takie działania. Senat RP potępia takie działania. Senat RP uważa, że misja parlamentu została wyczerpana


-głosi projekt uchwały.

Sytuacja polityczna w jakiej znalazła się Rzeczpospolite Polska wymaga, aby w kwestii kształtu sceny Parlamentarnej wypowiedzieli się wyborcy.

czytaj więcej

 

Wizyta Senatora Stefan Niesiołowskiego

2011-03-29Wizyta Senatora Niesiołowskiego połączona został z otwarciem miejskiej kampanii wyborczej Platformy Obywatelskiej.

czytaj więcej

 

Spotkanie z przedstawicielami stowarzyszeń regionu zachodniopomorskiego

2011-03-29

Było ono poświęcone planom wprowadzenia zmian w ustawie z dnia 4 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie...

czytaj więcej

 

Lekcja z senatorem

2011-03-23

Senator Piotr Zientarski w dniu 23 marca 2011r. gościł w koszalińskim Zespole Szkół nr 7 ("budowlanka"), prowadząc pierwsze zajecia poświęcone zagadnieniom prawnym. Na zajęciach poruszony został temat "Powszechna nauka prawa sposobem na zlikwidowanie zjawisk wykluczenia prawnego obywateli". Zainteresowanym polecam artykuł w gazecie Głos Koszaliński z dnia 24 marca 2011r.

czytaj więcej

 

Projekt - Roszczenia Wobec Skarbu Państwa

2011-03-15

Piotr Zientarski przedstawił Izbie skierowany do laski marszałkowskiej projekt Senatu RP nowelizacji art.119 par 3 k.k.s.

Projekt, którego sprawozdawcą był senator Piotr Zientarski dotyczy zmian Kodeksu karnego skarbowego. Ist­niejący przepis o orzeczeniu przez sąd przepadku rzeczy pochodzących z prze­stępstwa lub służących do jego popeł­nienia...

czytaj więcej

 

Kim jestem?

 

Piotr Benedykt Zientarski
Senator Rzeczpospolitej Polskiej

Email:
biuro@zientarski.pl

Spotkasz mnie w biurze
Koszalin
Dworcowa 10/3,
tel. (94) 317 03 00
Szczecinek
Plac Wolności 6

www.zientarski.pl, email. biuro@zientarski.pl, tel/fax. (94) 317 03 00